Uncategorized

Možnosti financování NoTube

April 16, 2019

1.) Ještě než začnete řešit finance.

Před tím, než začnete řešit otázku financování programu NoTube je zásadní projít podrobnou zdravotní evaluací NoTube. Tzv. Online Assesment

Po absolvování Assesmentu si řekněte NoTube o zprávu doporučující dítě do jejich programu a s ní pak půjdete za vaší pojišťovnou.

2.) Jak je to s pojišťovnami v České republice?

Přestože v mnoha zemích po světě je léčebný program NoTube hrazen z veřejného pojištění, v České republice tomu tak bohužel není. V Rakousku dokonce každé dítě, které má více jak 6 měsíců a je na sondě, putuje k lékařům z Notube a ti následně odborně pomáhají. Na to se zde spolehnout nemůžeme. Co lze udělat je dopředu reagovat na argumentaci pojišťoven.

Proplacení pojišťovnou by bylo jednoznačně nejefektivnější, proto doporučuji zkusit postupovat způsobem uvedeným v tomto článku.

3.) Momentálně pracujeme s paní Hanou Semenyšinovou, která je schopna pro tuto chvíli dětem zřídit bankovní účet, který je určen pro veřejnou sbírku. Následně ji šíříme na stránkách BezSondy na facebooku. Nicméně určitě platí, že se především rodina musí aktivně zapojit do procesu výběru dostatečných financí.

4.) Do budoucna bychom rádi založili vlastní organizaci, kdy rodinám budeme moci pomáhat přímo a efektivněji.

Pokud máte dotazy, neváhejte BezSondy kontaktovat!