Jak postupovat pokud mám zájem o spolupráci s NoTube?

První postup při spolupráci s NoTube je tzv. Online Assessment. 

Máte zájem pracovat s NoTube, ale nevíte kde začít?

Chcete vědět, zda je vaše dítě vhodným kandidátem do NoTube programu?

Nejste si jistí, zda Vaše dítě absolvovalo všechna potřebná vyšetření?

Potřebujete se ujistit, zda dítě sondujete dostatečně/málo/moc, či se poradit ohledně vedlejších efektů při sondování (např.zvracení, ekzém, apod.)?

Máte jakékoliv jiné otázky ohledně zdravotního stavu dítěte?

Co je Assessment? 

Jedná se o podrobné vyplnění dotazníku NoTube (buď v anglickém, německém, nebo francouzském jazyce), nahrání zdravotních zpráv pacienta (dítěte), nahrání pár videí zachycujících interakce dítěte, plus popsání vlastního subjektivního vnímání problematiky. Online dotazník je velice přehledný a návodný, vyplnit jej je tedy jednoduché. NoTube veškeré materiály podrobně s týmem odborníků a lékařů projde a případně se doptá na nesrovnalosti, doporučí doplňková vyšetření, nebo rovnou pacienta přijmou do programu (konkrétně doporučí i nejvhodnější program NoTube). Toto zhodnocení je dobré postoupit i v případech, že si momentálně nejste jisti, zda je vaše dítě vhodným kandidátem nebo pokud se obáváte, že by diagnoza dítěte mohla být příliš komplikovaná. NoTube má obrovské zkušenosti s prací s dětmi s psychickými i fyzickými potížemi a oni nejlíp zhodnotí, zda pomoc dokáží, nebo ne (nebo ne v tuto chvíli). NoTube přijímá pacienty do svých programů jen tehdy, je-li nad 90% šance na úspěch! Přihlášením se do Online Assessmentu si na stránkách NoTube vyvtoříte profil, do kterého v průběhu dalších měsíců můžete nahrávat a doplňovat další lékařské zprávy a editovat jej.

Po odeslání kompletního Assessmentu zhodnocení trvá dalších pár dní, kdy se vám klinika ozve se zpětnou vazbou.

Můžete očekávat rovnou přijetí ke konkrétnímu datu na intenzivní ambulantní program Eating school (většinou již následující měsíc či dva) , nebo doporučí tzv. netcoaching (ten může začít v horizontu pár dní), můžou také doporučit více vyšetření pro komplexnější představu o zdravotním stavu dítěte, také jsou schopni velmi detailně poradit zda dítě nechat na NG sondě, dát jej na PEG, upravit množství dávkování pro potřebu konkrétního jedince, nebo NoTube zhodnotí, že dítě ještě není připravené zbavit se sondy a porádí Vám, kdy je možné situaci znovu zvážit …. atp.

Online Assessment stojí celkem 120 EUR.

Ikdyž Assessment projdete, nezavazuje vás k žádnému dalšímu kroku s NoTube!

Pokud si nejste jistí, zda vůbec Assessment absolvovat, je tu ještě možnost pohovoru s NoTube zdarma – tzv. Free evaluation. Jedná se o cca 20min telefonát s NoTube (zavolají vám jak se dohodnete), kdy se můžete zeptat na případnou spolupráci a zda se např.do Assessmentu vůbec hlásit. Pokud máte zájem o nezávazný, zdarma telefonát s NoTube, můžete si jej zamluvit přímo zde.